مراسم و جشن های جزیره زیبای بالی

دوشنبه 19 تیر 1396 10:59 ق.ظنویسنده : علی علی

 
یکی از زیباترین شهرهای اندونزی بالی می باشد که بخش عظیمی از صنعت گردشگری را به خود اختصاص داده است برای همین منظور قصد داریم که شما را با شهر بالی بیشتر آشنا کنیم. اندونزی جزایر بسیار فراوان و زیبایی را در خود جای داده است که هرکدام فرهنگ و رسوم خود را دارند. برای همین منظور قصد داریم که در مورد مراسم و جشن های جزیره زیبای بالی بیشتر برای شما بگوییم.
مراسم و جشن های جزیره زیبای بالی
ادامه مطلب
آخرین ویرایش: پنجشنبه 15 تیر 1396 11:25 ق.ظ

 

اندونزی، دیدنی ترین کشور شرق آسیا

پنجشنبه 15 تیر 1396 02:05 ب.ظنویسنده : علی علی

 

در همسایگی کشورمان کشورهای مسلمان زیادی وجود دارند اما در شرق آسیا نیز چندین کشور گردشگری بسیار زیبا و البته مسلمان هم وجود دارند که یکی از آنها اندونزی است. کشوری که جاذبه های گردشگری بی شمار و زیبایی نیز دارد.

کشور اسلامی اندونزی مجموعه‌ای از جزایر (نزدیک به ۱۷۵۰۸جزیره بزرگ و کوچک) است که در جنوب شرقی آسیا در اقیانوس کبیر قرار دارد. اندونزی در نیمکرهٔ شرقی، در جنوب شرقی آسیا، در اقیانوس هند و دریاهای وابسته به آن واقع شده و خط استوا از آن می‌گذرد.

این کشور در جزیره گینه نو با پاپوا و هم چنین در جزیره برنئو با مالزی مرز مشترک دارد..این کشور تا جنگ جهانی دوم مستعمره هلند بوده و در طول جنگ جهانی دوم به اشغال ژاپن درآمد تا اینکه در سال ۱۹۴۵ اعلام جمهوری نمود و پس از چهار سال جنگ با هلند در سال ۱۹۴۹ مستقل شد و توانست به کشور جدید بدل گردد. در این بخش از سری مقالات کشورهای مسلمان جهان، قصد داریم شما را با کشور مسلمان اندونزی بیشتر آشنا کنیم؛ با سایت هجرت همراه باشید.

اندونزی
اندونزی

یکی از شاخصه های کشور اندونزی این است که دارای یک فرهنگ واحد نمی باشد ،فرهنگ امپراطوری ماجاپاهیت در جزایر مرکزی نمونه بارز آن را در خیمه شب بازی سایه ها می توان دید ،فرهنگ حالای با لباس های باتیک ,خنجرهای کریس و فرهنگ عربی ,عمده ساختار فرهنگی آن را تشکیل می دهند و تنوع اندیشه ها ونظرات در این فرهنگ بسیار جالب می باشد. .

از نظر استفاده از مواد غذایی ذائقه اندونزیایی در مناطق مختلف متفاوت می باشد و متاثر از نوع چینی ،اروپایی،خاورمیانه و هندی می باشد و هر قسمت از آن تماسل به دستور پختی خاص دارد. خوراک اصلی در این کشور بوده برنج می باشد که به همراه گوشت و سبزی سرو می شود. ادویه جات ، شیرنارگیل ،ماهی و مرغ از عمده مواد اولیه تشکیل دهنده خوراک دراین کشور می باشند و به صورت روزانه از آن استفاده می کنند.

کشور اندونزی
کشور اندونزی

ادامه مطلب
آخرین ویرایش: پنجشنبه 15 تیر 1396 02:09 ب.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic