کشور اندونزی را بیشتر بشناسید

شنبه 29 اردیبهشت 1397 02:49 ب.ظنویسنده : علی علی

 
اندونزی نیز در آسیا یکی از پرچمداران صنعت توریست بوده و حجم توریست بسیار بالایی را در خود جای می دهد. دولت این کشور با توجه به زیر ساخت های صنعت توریست و تقویت انها توانسته بازخورد بسیار مناسبی را دریافت کرده و کسب درامد بسیار بالایی را در این کشور به جریان بیندازد. از این رو قصد داریم تا شما کشور اندونزی را بیشتر بشناسید و با آن اشنا شوید.


Image result for indonesia

راجا آمپات (چهار پادشاهان) در خارج از راس شمال غربی جزیره گینه نو واقع شده است، که این مجمع الجزایر شامل بیش از ۱۵۰۰ جزیره کوچک است. بررسی‌های دریایی نشان می‌دهد که تنوع زندگی بحری آبزی در اطراف جزایر راجا آمپات بالاترین تعداد ثبت شده در زمین است و یکی از معروف‌ترین مقاصد شیرجه در جهان است.

افزونی متناوب زندگی دریازی و بری به علت تراکم جمعیت انسانی فوق العاده کم آن است. پارک ملی تانجانگ پوتینگ در جزیره بورنئو در استان کالیمانتان مرکزی اندونزی واقع شده است. این پارک یک قسمت اکوتوریسم محبوب، با غزارت از شرکت‌های تور محلی ارائه دهنده تور قایقی چند روزه برای بینش رویت حیات وحش و دیدار مجدد از مراکز تفحصی است.

حیات وحش شامل گیبون، میمون ماکاک، پلنگ ابری، خرس آفتاب، پیتون، تمساح و معروف ترین آنها اورانگوتان است. بدبختانه قطع غیر غیرشرعی درختان و پاکسازی جنگل برای استفاده کشاورزی یک تهدید عمده برای پارک است.جزیره كامل فلورس در شرق سومباوا و در غرب لمباتا در سوندای قرار گرفته است که مجموعه‌ای از مناظر طبیعی و فرهنگی را ارائه می دهد.

Related image

معروف‌ترین جاذبه در فلورس دهانه آتشفشان کلیموتو است، که دارای سه دریاچه تغذیه شده توسط گاز آتشفشانی است که با توجه به میزان اکسیداسیون در آب تغییر رنگ می‌دهند. فلورس نیز دارای یک صنعت اکو توریستی در حال رشد است، که در آن مسافران می توانند از روستاهای سنتی ویزیت كنترل کنند، با خانواده‌های محلی بمانند و به فعالیت‌هایی مانند تماشای پرنده ها و کوه پیمایی بپیوندند.تروجالند (تانا تروجا) یک منطقه کوهستانی در جنوب سولاوسی است، که خانه‌ی مردم تروجا است.

تروجایی‌ها برای خانه‌های سقف شیب‌دار عظیم شناخته شده به عنوان تانگکونان و مراسم تشییع جنازه های دیدنی و جذاب اما وحشتناک خود معروف می‌باشد. پس از مرگ بدن فرد – اغلب برای چندین سال – تا زمانی که مراسم تشییع جنازه واقعی که می‌تواند برای چند روز به طول انجامد، نگه داشته می‌شود. متوفی سپس در نهایت در یک غار کوچک و یا در یک درخت پوچ عله دار دفن می‌شود. بزرگترین تشییع جنازه‌ها طبق معمول در ماه‌های فصل‌های خشک ژوئیه و اوت برگزار می شود، اما تشییع جنازه در طول سال وجود دارد.


برچسب ها: جاذبه های گردشگری اندونزی ،
آخرین ویرایش: شنبه 29 اردیبهشت 1397 02:56 ب.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic