انتخاب تور بالی نوروزی 97

یکشنبه 1 بهمن 1396 11:54 ق.ظنویسنده : علی علی

 
کشور اندونزی هر ساله هزینه ی بسیار زیادی را در زمینه گسترش توریسم انجام داده و بیشتر این هزینه های برای مواردی مانند جزیره بالی می باشد که دارای بازدهی بسیار بالایی در زمینه جذب توریسم می باشد.با همه این تفاسیر در این پست از وبلاگتور اندونزی نوروز 97 به برسی دلایل انتخاب تور بالی نوروزی 97 خواهیم پرداخت.

Related image

اندونزی یکی از بهترین کشور هایی می باشد که شما برای سفر های نوروزی خود می توانید انتخاب کنید. این کشور که با ۲۶۰ ملیون نفر به چهارمین کشور پر جمعیت جهان تبدیل شده است و با مدیریت بسیار دقیق در زمینه توریسم توانسته است به بازدهی مناسبی در این صنعت دست پیدا کند. مهم ترین نکته در زمینه کشور اندونزی همین تثسیم بندی جمعیتی این کشور می باشد، به این ص.رت که شما در نگاه اول با مشاهده عددی که برای جمعیت آن مشاهده می کنید در ذهن خود به یک کشور بسیار شلوغ که برای هیچ کاری مناسب نیست می رسید ولی بهتر است بدانید که به دلیل وجود زیست بوم های بکر و طبیعت کم نظیر که به دور از جمعیت و شلوغی های شهری می باشد، اندونزی به یک قطب گردشگری جهانی تبدیل شده است و به همین دلیل به معرفی تور اندونزی نوروز ۹۷ پرداخته ایم.

صنعت توریست

یکی از مهم ترین ارکانی که در این کشور به صنعت توریسم کمک شایانی کرده است جزیره بالی می باشد. این جزیره که در سراسر دنیا دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد و هر ساله به حجم ورودی توریسم چند ده ملیونی رسیده و قطب توریسم کشور اندونزی می باشد، دارای ویژگی های بسیار مهم و جاذبه های گردشگری بسیار زیاد و جذابی می باشد که همین امر برای انتخاب کشور اندونزی و جزیره ی زیبای بالی کافی می باشد.

شما با سفر کردن به اندونزی و بالی می توانید از بهترین هتل های روز دنیا استفاده کرده و بهترین خدمات CIP موجود در سطح دنیا را برای خود داشته باشید و بهتر است بدانید که در این تور ها جای هیچ چیزی برای شما خالی نمی باشد.
صنعت توریسم این جزیره به همینجا خطم نشده و نمی توان به سادگی از تدابیری که دولت اندونزی برای این جزیره در نظر گرفته است گذشت. شما در این جزیره با مدیریت توریسم بسیار مناسبی مواجه می شوید و در تور بالی نوروز ۹۷ می توانید از زیبا ترین و تمیز ترین سواحل دنیا دیدن کرده و با مدیریت بسیار گسترده ای که بر بازار های این جزیره حاکم می باشد، به خرید از بازار ها پرداخته و از صنایع دستی جزیره بالی و بومیان اندونزی دیدن نمایید.

تاریخ و فرهنگ در بالی

این جزیره که در اندونزی می باشد دارای حدود ۳ ملیون نفر جمعیت است که همین موضوع در کشور اندونزی باعث شده که پراکندگی ادیان زیادی در آن حاکم باشد.(کشور اندونزی، بزرگترین کشور مسلمان جهان می باشد) با تعدد ادیانی که در بالی می جود می باشد، شما می توانید معابد و … های دینی بسیار زیادی را در بالی مشاهده نمایید. به این صورت که در این معابد با تاریخ بسیار گسترده ی جزیره زیبای بالی که دو نمونه از آنها را می توانید در صاحل زیبای اندونزی که شرایط بسیار خاصی برای دیدن معبد موجود می باشد را تجربه کنید.این شرایط خاص به دلیل جزر و مد آب می باشد که راه عبوری را مسدود می کند. نمونه ای دیگر از این معابد که دارای شرایط کاملا متفاوتی می باشد در بالای کوه می باشد که شرایطی کاملا متفاوتی را دارا می باشد و برای رسیدن به آن نیاز به کوه نوردی روزانه ی بسیار جذابی را دارید.

آژانس جهانگردی توریستی کاروانیک یکی از بهترین انتخاب های هر فردی برای استفاده از تور های نوروزی ۹۷ می باشد که بهترین خدمات سفر و گردشگری را برای هر کس در نظر گرفته است و به صورت ۱۰۰% می توان به آن برای استفاده از طور های مسافرتی اعتماد کرد.
آخرین ویرایش: یکشنبه 1 بهمن 1396 12:04 ب.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic