تفرجگاه گرند هیات بالی

یکشنبه 19 شهریور 1396 11:14 ق.ظنویسنده : علی علی

 
بالی یکی از زیباترین جزایر کشور اندونزی می باشد که دارای جاذبه های گردشگری منحصر به خود می باشد. این جزیره دارای هتل های بسیار زیادی می باشد که در تمام ساعت شبانه روز آماده خدمت رسانی به تمام گردشگران و مسافران می باشد. در ادامه در مورد یکی ار بهترین هتل های شهر بالی به نام گرند هیات بالی بیشتر صحبت خواهیم کرد.
تفرجگاه گرند هایت بالی

این هتل در منطقه ی Nusa Dua استقرار نژند و دارای اتاق های پهن با بالکن اختصاصاختصاصی می باشد. 5 حوض فضای باز، سالن ورزشی مجهز، 8 بار و پارکینگ مفتی و غیررایگان از امکانات قابل ملاحظه آن می باشند. بیت های لوکس این هتل دارای دکوراسیون نو و كهنه ابتكاری با رنگ های روشن نهادین می شمیم و با تلویزیون، قمر و دی وی دی پلیر تجهیز شده اند. مهمانان می توانند تنیس قمار کنند یا در تالار ورزشی به فعالیت بپردازند. کرایه دوچرخه و تغییر پول نیز پرداخته شده است.
 می توانید از باربیکیو واقع در کنار تالاب كاربرد کنید. غذاخوری Salsa Verde به همراه غذاهای ایتالیایی و کافه گاردن با امتعه غذاهای آسیایی و اروپایی منتظر ورود مهمانان هستند. غذاهای شرافتمند بالی نیز در مهمانخانه Watercourt سرو می شوند. فرودگاه Ngurah Rai حدود 15 دقیقه و Denpasar ثغور 30 دقیقه با هتل گزند تفرق دارند.
هتل 5 ستاره گراند هیآت (Grand Hyatt) در بالی به عنوان تاج مرصع ریزورت های نوسادوآ شناخته می شود و گستره ی لوکسی از كرانه ها بیش باشکوه آبخست ی بالی را در اصالت گرفته و با 648 حجره و سوئیت که در 4 دهکده پراکنده شده اند، نیكو ی التفات از شما می باشد.
این ریزورت به عنوان یک قصر آبی نهان می شود که بحیره ها، باغات نزه و عریض و 5 تالاب و حوضچه متداول دور تا دور ساختمان های سبک بالی آنرا وقوف محاصره کرده اند. هتل هیآت امکانات رفاهی و جایگاه یک سطح جهانی ارائه می دهد علی الخصوص که به دلیل داشتن ساحل ها دورافتاده، آرامشی وصف ناپذیر برایتان رقم خواهد زد. می توانید فراغ بال بی نظیری را در مرکز آب معدنی Kriya در بالی آروین کنید.
این مرکز به صورت 24 ویلای آبی در واقع مطلب كامل و ناقص جنگل های انبوه گرم مخلوق شده اند و امکانات درمانی آن بر بنیاد 4 راه کار معمول بشر بالی ثابت است: هارمونی، طهارت، انرژی و شادی. می توانید در زمین مخصوص نیرنگ و جدی های قهرمانی گلف بالی با 18 هدف بازی کنید یا دیگر ورزیدگی تمرین كردن های آبی چی در این هتل را آزمون کنید. دهکده و سوق و میدان معامله شباشب ی Pasar Senggol نیز نمایشگاهی از فرهنگ، طعام ها و اشربه و صنایع دستی ناس بالی و این نواحی می باشد.

 

 


آخرین ویرایش: چهارشنبه 8 شهریور 1396 11:39 ق.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات