سه جاذبه توریستی اندونزی

یکشنبه 5 شهریور 1396 10:51 ق.ظنویسنده : علی علی

 

مناطق بسیار زیبایی در دنیا برای مسافرت و سفر وجود دارد ، اندونزی یکی از بهترین کشورهای آسیای شرقی برای استراحت و تفریح می باشد ، این کشور دارای جزایر متفاوت و بسیار زیبایی است.در ادامه با وبلاگ تور جزیره بالی اندونزی همراه باشید  تا سه جاذبه توریستی اندونزی را برای شما معرفی کنیم.
"


 از پارک ملی ‏Gunung Gede Pangrango‏ 

این پارک که در شهر ‏West Java‏ در اندونزی ثبوت دارد ، دارای طبیعتی سرسبز و غنی همراه با دو کوه آتشفشان به نامهای کوه ‏Gede‏ و کوه ‏Pangrango‏ می بو که در قلب این پارک تثبیت گرفته اند. این پارک همچنین محل نگهداری متد های مختلفی از ‏حیوانات وحشی نیز می باشد. از آنجایی که این رحبه نكوهیده زشت و سرسبز برای پیاده روی و تماشای پرندگان و حیوانات گوناگون ‏ایجاد شده است معمولا محل مورد تعشق كثرت از توریست های آرزومندی مند به طبیعت و حیات وحشی و دام می باشد. بومزاد :صفت بومی های این ‏منطقه در دریاچه به ماهیگیری می پردازند که همین مساله عرصه های جذاب و آرامی را در برون این پارک ایجاد می کند. امکان ‏این وجود دارد که شب را در این پارک بگذرانید. ‏

"

دریاچه توبا

دریاچه توبا در آبخست سوماترا، یک دریاچه آتشفشانی است که در بندها 100 کیلومتر امتداد و 30  کیلومتر عرض دارد.این بحیره که  توسط فوران آتشفشانی نسناس پیکر در بندها 70 هزار عام پیش تشکیل شده است، بزرگترین دهانه آتشفشانی در گیتی افق ها است. تخمین ژنتیکی آرم می دهد که تنها چند هزارآوا انسان از آن بلیه جان سالم بدر غیرمستقل اند. آبخو ای که در وسط این دریاچه استواری دارد، بزرگترین آداك چی در آبخوست است و حایز دو بحیره می باشد. گردشگران می توانند در آبهای آتشفشانی حاره شنا کنند.

"

 جزایر گیلی

مجمع الجزایر جزایر گیلی، یک نشانه توریستی محبوب در لامباک می بو که از سه آبخست کوچک تشکیل شده است. این جزایر بسیار آرام و بی بلوا می باشند و شما می توانید یک روز را به دور از صداهای گوشخراش شهر در آن ها بگذرانید. امروزه کمتر از نام جزایر گیلی استفاده می شود، و بیشتر آن را جزیره کوچک می نامند.


آخرین ویرایش: یکشنبه 5 شهریور 1396 11:07 ق.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات