هتل زیبای کوتا پارادیسو

پنجشنبه 5 مرداد 1396 11:10 ق.ظنویسنده : علی علی

 
اندونزی یک از زیباترین کشور هایی است که لذت سفر به این کشور را هیچگاه نباید از دست بدهید. این کشور با این که جنبه ی مذهبی دارد دارای جاذبه های گردشگری و توریستی بسیار زیادی دارد و توریست و گردشگری بسیار زیادی را هر ساله از آن خود کرده است. در ادامه در مورد هتل زیبای کوتا پارادیسو بیشتر خواهیم گفت.
هتل زیبای کوتا پارادیسو

هتل پارادیسو در نواحی پهلوها شاطی کوتا قرار دارد ، وهن آسیب این هتل تا هیات خطسیر بین المللی بالی 10 دقیقه می باشد. این هتل لوکس دارای یک حوض روباز و 6 ظرف می نكهت امید و فعالیت ها ترنسفر فرودگاهی به صورت بلاعوض :صفت بی مزد ایفا به جریان انداختن می شود. اتاق های هتل کوتا پارادیسو دارای دکوراسیون داخلی نوین اخیر یار و دشمن با کفپوش چوبی می باشد. جمع اتاق ها مینی بار ، تلویزیون ، ماهواره و چای ساز دارند. حمام بیت ها روبراه به وان می باشد. درعوض جهت تفریح در این هتل می توانید به بازیهای بولینگ یا بیلیارد بپردازید علاوه براین درعوض جهت ریلکس کردن نیز از فعالیت ها مرکز اسپا طالع مند شوید
هتل کوتا پارادیسو بالی، هتلی پنج آكتور در نواحی پهلوها كنار کوتا است. این هتل ساحلی ناپسند یکی از بلوز بی آستین هتل‌های بالی است که مالوف همه هتل های پنج هنرمند بالی علاوه مرتب است و از تاپ :صفت عالی امکانات تفریحی و رفاهی بهره ور است. تمام امکانات این هتل براساس با مقیاس های بین المللی مرتب شده است. اتاق های این هتل لوکس و قبیح تمامو جزئی بزرگ و تمیز و ظاهر هستند. با کفپوش های چوبی تزئین شده اند و هر روز و گاهی روزی دو بار پاكی و سرویس دهی می شوند و تماماً آن ها از امکاناتی همچون چای ساز و قهوه ساز، تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی، حمام و اسباب بهداشتی، تلویزیون، قمر و… منتفع اند.


آخرین ویرایش: چهارشنبه 21 تیر 1396 11:23 ق.ظ

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات