تبلیغات
تور اندونزی نوروز 99 | تور جزیره بالی اندونزی - مراسم و جشن های جزیره زیبای بالی

مراسم و جشن های جزیره زیبای بالی

دوشنبه 19 تیر 1396 10:59 ق.ظنویسنده : علی علی

 
یکی از زیباترین شهرهای اندونزی بالی می باشد که بخش عظیمی از صنعت گردشگری را به خود اختصاص داده است برای همین منظور قصد داریم که شما را با شهر بالی بیشتر آشنا کنیم. اندونزی جزایر بسیار فراوان و زیبایی را در خود جای داده است که هرکدام فرهنگ و رسوم خود را دارند. برای همین منظور قصد داریم که در مورد مراسم و جشن های جزیره زیبای بالی بیشتر برای شما بگوییم.
مراسم و جشن های جزیره زیبای بالی

پیترا یادنیا

در بالی تمسك ی دیگری درخصوص جشن و آدین قفل كردن اند. طی این مناسك حسب معمول چندین مرحوم را طبق آیینه بندان های متورع و مراسمی پررنگ و لعاب می سوزانند. گالونگان فستیوالی ده روزه است که هر دویست و ده روز یکبار برگزار میشود و ربط اش مرگ مایادناوا حاکم بی شمار و ستمكار است در این روز بلوار ها را با مشكات هایی از جنس بامبو به نام پنجور صریح میکنند .
در بالی همه روزه مراسمی در آتشكده شهر راجع به حساب به جاآوری جشن تزویج سوهان كشیدن دندانها (یك رسم نوین در این آبخست ) جشن میلاد . و مراسم ویژه آتش زدن بدن افلاكی مدفون برگزار می گردد . در پونتیا نام پیشامد در خط استوا در غرب كالیمانتان انسان پیدایش مهر و روشنایی پیچ درپیچ آفتاب را بر خراج سرشان با انجام مسابقه ها قایقرانی (قایقای اژدها آشنا ) جشن می گیرند .


آخرین ویرایش: پنجشنبه 15 تیر 1396 11:25 ق.ظ