تبلیغات
تور اندونزی نوروز 99 | تور جزیره بالی اندونزی - مالزی کشور دیدنی ها

مالزی کشور دیدنی ها

سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 12:16 ب.ظنویسنده : علی علی

 

ارتفاعات کامرون بزرگترین منطقه ی استراحتگاهی در مالزی به آمار میرود. نام کامرون از ویلیام کامرون بریتانیایی کاشف این تیه و ناحیه محزون شده است.که در آغاز و پس از کشف این ناحیه در این كشتزارها چای کشت می شده که هم اکنون نیز به عنوان كشتزارها چای هم استفاده می شود علاوه بر این که در این منطقه توت فرنگی و گشنیز کشت می شود. در ادامه با وبلاگ اندونزی همراه ما باشید. در ضمن مترقب توقف خود در این مراتع سر سبز نباشید چرا که کلبه های ییلاقی که شفاعت انگلیسی ها آفریننده شده بود، به آدرس سرپناهی به خاطر گردشگران معاصر بکار می آید!

مالزی کشور دیدنی ها

Times Square Shopping Mallرا میتوان یک بازارچه مولتی پلکس دانست.شما می توانید یکی از مجهزترین شهر لعب های سر مرموز مالزی و قطار تفریحی علاوه وحشتناک آن را در اشكوب ی 5 تا 8 ایدون ببینید (Cosmo's World). از سومین طبقه به بعد مغازه های پوشاک با شایستگی های كم قیمت درخور قدرت به خاطر مشتریان می باشند.

اگر به دكان های شلوغ و پر سر و صدا هوس دارید این پاساژ را حتما امتحان کنید. این موضع و آنجا برای ابتیاع سوغاتی های كم ارزش قیمت كامل بلوز ركابی مکان است! این مرکز خرید، بسیار به خیابان پودو (Jalan Pudu) نزدیک است و بازهم به یام رله Bukit Bintang منوریل. این مرکز فروش یکی از بزرگترین مراکز معامله مالزی است. فاصله این مجلس تجاری از برج های اسم باهم مالزی با تاکسی کمتر از 15 لمحه و پیاده در حدود سی دقیقه می شمه و شما میتوانید پس از یک گشت و تردد با تور مالزی خود با راحت و فراغت آشتی به این رکز بیایید.

مالزی کشور دیدنی ها


شالوده این باشگاه تجاری یکی از برج های معروف و با مدل سازی افزون نیك درکوالالامپور بوده که حایز هتل برجایا تایمز اسکور- شهربازی درون گروه - سینما و چندین سقف پارکینگ و فروشگاه های زیاد زیاد و رستورانهای جوراجور در پایه ها یكسان می باشد. این مرکز فروش ندان به درد طرفداران برند و مارک های مهم دنیا نمیخورد چرا که اغلب اقمشه مالزی ایی می باشند. این مرکز معامله اما دارای فودکورت بیش بزرگ و متنوع می آرزو بادا و میتوان بعد از ابتیاع کردن، شام یا ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام را نیز در آنها در کمال لذت و استراحت صرف نمود.آخرین ویرایش: شنبه 26 فروردین 1396 12:36 ب.ظ