تبلیغات
تور اندونزی نوروز 99 | تور جزیره بالی اندونزی - بالی یک شهر گردشگری عالی

بالی یک شهر گردشگری عالی

شنبه 19 فروردین 1396 04:25 ب.ظنویسنده : علی علی

 

با نزدیک شدن به تعطیلات تمامی ذهن ها درگیر این مسئله می شود که در میان این همه شهر توریستی به کدام یک از آنها سفر کنند، این روزها در میان تمامی مقاصد گردشگری، کشورهای جنوب شرقی آسیا از محبوبیت و اهمیت خاصی بخوردار شده اند. در ادامه با وبلاگ تور اندونزی همراه ما باشید. این کشورهای به خاطر اقلیم خاص و منحصر به فرد و زیبایی های وصف ناپذیر و البته داشتن آثار باستانی کهن از دوران باستان یکی از جذابترین مقاصد توریستی در دنیا به شمار می روند، یکی از این مقاصد گردشگری جزیره معروف بالی است که در کشور اندونزی واقع شده است. در این مقاله قصد داریم چند تا از جاذبه های گردشگری که در تور بالی با آنها روبرو می شوید را معرفی کنیم.

بالی یک شهر گردشگری عالی


جنگل میمون مقدس

یکی از منحصر به فردترین جاذبه های گردشگری بالی که توجه بسیاری از گردشگران را به مست خود جلب کرده جنگل میمون مقدس می باشد، این جنگل خارق العاده که از درختان استوایی پوشیده شده گونه هایی از میمون های نادر را شامل می شود و میتوان گفت که بیشترین اجتماع میمون ها در این جنگل است، شما می توانید در این جنگل با خیال آسوده در کنار این میمون ها قدم زده بدون این که خطری شما را تحدید کند به آنها غذا دهید و یا این که با آنها عکس بگیرید، در این جنگل سه معبد وجود دارد که در آن مردم بومی به عبادات روزانه می پردازند و تماشای آیین و عبادات آنها نیز می تواند جالب باشد.

بالی یک شهر گردشگری عالی

تفریحات آبی در بالی

البته جالب توجه است که بالی که به جزیره خدایان شهرت دارد، یکی از بهترین و مناسب ترین نقاط گردشگری آسیا به شمار می رود، و انواع تفریحات آبی از شنا و غواصی گرفته تا قایق سواری، موج سواری و جت اسکی را در خود جای داده است. قایق رانی در آب های زلال این جزیره می تواند یکی از لذت بخش ترین تجربه های زندگی شما محسوب شود.


آخرین ویرایش: چهارشنبه 16 فروردین 1396 04:51 ب.ظ