تبلیغات
تور اندونزی نوروز 99 | تور جزیره بالی اندونزی - تفریحات بالی

تفریحات بالی

پنجشنبه 19 اسفند 1395 02:50 ب.ظنویسنده : علی علی

 

 همه ما به دنبال یک سفر خوب برای دور شدن از مشقله روزانه می گردیم حال این تفریح و سفر می تواند با در کشور خوب و در یکی از شهرهای خوب آن برگزار شود. در این مطلب می خواهیم در مورد شهر بالی در اندونزی صحبتی داشته باشیم پس در وبلاگ تور اندوزی همراه ما باشید. در صورتیکه لباس مناسب و یا شالی همراهتان نباشد، آنجا می توانید این لباس ها را اجاره کنید.

تفریحات بالی

‏برای طی کردن مسیر و رسیدن به این منطقه کافیست که فاصله سه کیلومتری اوبود را اطریق خیابان Raya Goa Gajah‏ به طرف ‏شرق طی کنید.‏ ‏‏‏ساحل کوتا، و قسمت اسی ساحلی ‏Bukit ‎‏  و ‏ Sanur‎‏  نقاط بسیار متناسبی برای جت اسکی سواری می باشند.کسانی که به ‏تفریحات آبی علاقه مند هستند، می توانند از این فرصت ایده آل در کنار آّب های زلال این منطقه به خوبی استفاده کنند.

‏برای موج سواری در این ناحیه مربیان فوق العاده نیز وجود دارند که در کنار شما خواهند بود. افرادی که در موج سواریدستی دارند، معمولا در شبه جزیره ی ‏Bukit ‎‏  به این کار می پردازند و برای تازه وارد ها، معمولا جاهای بی نظیری و ‏نزدیک به ساحل های کم عمق مثل لاگون ها ساخته شده که بسیار کم خطر است. ‏‏‏‏

تفریحات بالی

رفتینگ در این رودخانه نیز جز تفریحات دیگری هست که می توانید در بالی تجربه کنید. کسانی که به دنبال تفریح و ‏هیجان هستند، نباید رفتینگ در بالی را ازدست بدهند. ‏ Ayung‎‏  بزرگترین و طولانی ترین رودخانه بالی می باشد که توریست ها در آن به طور کل بر رفتینگ و هیجان، فرصت بازدید از قسمت های مرکزی بالی از رودخانه، آبشار های بالی، ‏استخرهای طبیعی و منظره های بی نظیر را تجربه می کنند. ‏ ‏‏ ‏‏‏این تفریح برای افرادی که به دریا و آب علاقه مندند، اشاره ای که دیدن امتحان کنید. برای کسانی که می خواهند با حداکثر ‏امکانات، شنا و قواصی در  دنیای زیر آب به بهترین شکل و گشت زیر دریا، تفریح متناسبیست.


آخرین ویرایش: یکشنبه 15 اسفند 1395 03:39 ب.ظ