تبلیغات
تور اندونزی نوروز 99 | تور جزیره بالی اندونزی - گردشگری بالی

گردشگری بالی

پنجشنبه 5 اسفند 1395 05:36 ب.ظنویسنده : علی علی

 

یک از مکانهای قابل توجه در انونزی بالی می باشد. این شهر یکی از پر توریست  ترین شهر ها می باشد که که هر ساله بسیاری از گردشگران که به اندونزی می آیند را به سمست خود کشانده و هر ورزه باعث پیشرفت صنعت گردشگری در این کشور می شود که خود یک امتیاز بزرگ برای اندونزی می باشد. در حال حاضر ما می خواهی کمی بیشتر در مورد مکانهای این شهر صحبت کرده و به شما آنها را معرفی سازیم پر ادامه با وبلاگ تور اندونزی همراه ما باشید.این پارک که در سال 2007 افتتاح شده است در حال حاضر یکی از پربازدید ترین جاذبه های بالی محسوب می شود ‏که هرروزه علاقه مندان به محیط جانوری و حیوانات از آن دیدن می کنند و می توانند انواع تفریحات را در آن به دست اورند. این پارک 40 هزار متر مربعی در اطراف‏Gianyar  ‎‏  واقع شده است و شما می توانید توسط شاتل و یا مینی بوس ‏های سافاری، از محیط این پارک و حیوانات دیدن کنید و تور طبیعت وحش خاطره انگیزی را تجربه نمایید.
گردشگری بالی

قابل توجه است که  در تور سافاری ‏می توانید از نمایش فیل ها، اورانگوتان ها، کوسه ها و حیوانات وحشی دیدن کنید. در سفر به صورت خانوادگی می ‏توانید از کم شدن هزینه شهربازی و جاهای دیگر این پارک نهایت استفاده رو ببرید. ‏‏ ‏‏‏Goa Gajah ‎‏  غار فیل هاست. در این مکان سنتی که در قسمت غربی روستای ‏Bedulu ‎‏ واقع شده ‏است (6 هزار متری از وسط اوبود فاصله دارد)، مسافران می توانند انواع حکاکی های منحصر بفرد و تاریخی را در ‏دیوار ها و غار مشاهده نمایند.


گردشگری بالی

 شایان به ذکر است  برای دیدن کردن از این مکان یک ساعت زمان کافیست. قدمت این غار به قرن 11 میلادی باز ‏می گردد که به عنوان مکانی برای مدیتیشن ساخته شد و به طور کل هم اتاق هایی برای این منظور در آن به حساب می اید. ‏در معماری و حکاکی های این بنای تاریخی، اثر بخشی از دین راهبه ها به چشم می خورد که فیل را قدیس شمرده اند. ‏‏ ‏‏

آخرین ویرایش: سه شنبه 3 اسفند 1395 06:15 ب.ظ