تبلیغات
تور اندونزی نوروز 99 | تور جزیره بالی اندونزی - پدیده خلقت در اندونزی

پدیده خلقت در اندونزی

چهارشنبه 13 بهمن 1395 01:30 ب.ظنویسنده : علی علی

 

امروزه کشور های زیادی در زمینه گردشگری فعالیت بسیاری زیادی دارند که از این راه در آمد خوبی نیز کسب می کنند. کشور های آسیایی در این مورد بسیار پیشرفت چشم گیری دارند . یکی از این کشور ها مالزی می باشد که دارای جزیره زیبای بالی است.در ادامه با وبلاگ تور اندونزی همراه ما باشید. اگر قصد دارید که یک سفر پر خاطره برای خود و خانواده تان بسازید حتما به این کشور سفر کنید.بالی جزیره خدایان، جزیره کوچکی از بزرگترین مجمع الجزایر جهان یعنی کشور اندونزی است. این جزیره دو اقیانوس آرام و هند را به هم پیوند داده است و در نتیجه این وصلت خود از آب و هوای بسیار متفاوتی برخوردارگردیده است و مثل بسیاری از جزایر دیگراندونزی ، دنیای مخصوص به خودش را دارد. دنیائی که این نام این جزیره را در فهرست برترین مقاصد توریستی جهان قرار داده است.
پدیده خلقت در اندونزی

این جزیره که مساحتی بالغ بر ۵۶۲۰ کیلومتر مربع را پوشش داده است، از لحاظ آتش فشانی فعال بوده و خاک آن برای کشاورزی بسیار حاصل خیز. اما سوگولی کوههای بالی کوه آگانگ که «مادر کوه »ها نامیده می شود آتشفشانی فعال بوده که ارتفاعی بیش از ۳۰۰۰ متر دارد. در شمال و جنوب کوه های مرکزی این جزیره زمین های بسیار مرغوبی برای کشاورزی وجود دارد که از آن برای کاشت برنج استفاده می کنند.
پدیده خلقت در اندونزی
شاید برای شما هم جالب باشد که اگر بگوییم که جزیره بالی پر از خصوصیات منحصر به فردی است که آن را از تمام جزیره های دنیا متفاوت می سازد. بالی زیبا ترین و مشهورترین جزیره اندونزی است که در جنوب خط استوا، در میان جاوه در غرب و لومبوک در شرق واقع شده است.مسیر های هوایی این جزیره تا جاکارتا حدود ۲ ساعت و تا تهران با احتساب توقف بین پروازی در شهرهای دوحه و کوآلالامپور حدود نیم روز می باشد. بزرگترین قسمت و مرکز اداری این جزیره، منطقه دنپازار است که که جمعیت بالغ بر 400 هزار نفر را داراست.
آخرین ویرایش: سه شنبه 3 اسفند 1395 10:45 ق.ظ